Štěňata

14.9.2015

V neděli nás opustil Alex a se svou novou rodinou se vydal na Slovensko. Tím náš stěněcí příběh končí. Našim klukům a slečně přejeme hodně zdraví a šťastných dní, prožitých v nových rodinách.
Budeme na vás myslet s hrdostí a láskou!

 

7.9.2015

Z celé smečky už zbyli jen Alfi a Alex. Poslední společné dny si, i s mámou, hodně užívají. A my s nimi. Mezitím nám chodí zprávy z nových domovů našich odchovanců, za což moc děkujeme. Se psi je opravdu psina!

31.8.2015

I to sestává! Jedna rodina přes noc usoudila, že neunese odpovědnost spojenou s výchovou pejska a tak se k nám dnes Alfík vrátil. Na novou si ještě počká. Jemu a jeho psím bratrům to, zdá se, nijak nevadí.

31.8.2015

A je to tady! Na jedné straně radost a štěstí nových páníčků, na druhé pak slzy a těžké loučení. Za víkend nám do nových domovů odjeli Asley, Alwin, Andy a Alfík. Ještě chvíli nám budou dávat radost Alex a Angelo. Přejeme našim pašákům a jejím rodinám hodně vzájemné lásky a hodně zdraví!

24.8.2015

Venku je krásně a tak tráví stále více času na zahradě. Tam objevují svět, všechno ochutnávají a koušou a taky se mezi sebou honí, už poměrně vysokou rychlostí. Dnes je čeká návštěva veterináře, očkování a čipování. To se jim asi líbit nebude!

 

 

 

 

17.8.2015

Rostou jako z vody. Už mají zoubky a koušou do všeho co potkají, míček, botu, lidskou nohu, bráchu, ségru a mámu do ucha. Zakouslý brácha taky pěkně piští. Běhají a skáčou čím dál rychleji. Je tu veselo.

10.8.2015

V sobotu oslavili první měsíc na světě. Učí se jíst granulky, pít vodu z misky a neotravovat mámu. Jenže máma je máma a mlíčko je mlíčko!

3.8.2015

Chodí už všichni, ale každý jinam. A taky se pěkně perou. Poprvé se podívali na zahradu a k jídlu už si dávají i mleté masíčko.

27. 7. 2015

…a pijí mlíčko a spí. Ale první odvážlivci se už snaží postavit na vlastní tlapky. A očíčka už otevřeli všichni.

20. 7. 2015

Štěňátka už začínají otvírat očíčka a váhově se první blíží k jednomu kilu. Hodné páníčky ještě hledámme pro dva kluky a jednu slečnu, všichni barvy ruby.

13. 7. 2015

Dne 8.7.2015 dopoledne přivedla, císařským řezem, Cindy na svět sedm kavlírků, šest kluků a jednu slečnu. Barvy štěňat jsou 5 × ruby (4 kluci a slečna) a 2 x black and tan. Všichni se mají k světu a máma se vzorně stará!

15. 6. 2015

Naše první štěňátka očekáváme 10.7.2015. Podařilo se spojení výborných rodičů – matka Cindy Mechový achát, otec Alfi Sylena. Přepokládáme bezvadný zdravotní stav jejich potomků. Cindy před krytím podstoupila vyšetření srdce a patel. Alfi, Šampion ČR je otcem mnoha zdravých a úspěšných potomků. Barva štěňátek by měla být BT – Black and Ten a RU – Ruby. K odběru budou odčervená, očkovaná a čipovaná, nejdříve 10.9.2015. Vážní zájemci, kontaktujte nás.

Foto rodičů


That`s because real transformation takes http://myessaywritingblock.com/ work and commitment.